Služby

Úvěry

Řešíte vlastní bydlení? Máte zájem o refinancování hypotéky? Jsem s klienty u velkých rozhodnutí.

Pojištění

Provedu vás světem životního i neživotního pojištění. Dle vašich aktuálních potřeb vyberu to nejvýhodnější řešení.

Investice

Máte volné finanční prostředky a chcete je investovat? Správně investovat jsem pomohl mnoha ze svých klientů.

Úspory

Mít finanční rezervy je zásadní. Nikdy nevíte, co Vás čeká. Připravuji optimální finanční plány.

Důchod

Zabezpečení na stáří patří mezi jednu z nedůležitějších oblastí finančního plánování.

více o službách

Životní pojištění - všichni dobře víme, jakou plní funkci. Trh ale nabízí nepřeberné množství výhodnějších a méně výhodných variant, rozšíření o spoření a mnohé další. Důležité je mít možnost srovnání a konzultace s nezávislým odborníkem.


Neživotní pojištění čítá například pojištění automobilů, pojištění majetku (nemovitostí, domácností), úrazová pojištění osob či pojištění odpovědností za škodu. Které potřebujete, které je dobré mít a jak si tato pojištění správně nastavit?

Úspory se v dnešní době stávají podceňovanými. To ale může velmi snadno vyústit v nepříjemnosti. Jak snadno a nenásilně budovat úspory a snadno tak zvládat různé životní situace?

úvěry

pojištění

investice

úspory

důchod

Hypoteční úvěr je cesta k vysněnému bydlení, ale také spousta otázek a možných rizik. Je to dlouhodobý úvazek, v němž se za chyby draze platí. Role zkušeného poradce se v případě hypotečních úvěrů stává čím dál významnější. V tomto případě je skutečně dobrá rada nad zlato.

Investice - způsob, jak zhodnotit své finance. Vůbec nejkomplexnější oblast práce s penězi. Existuje tolik způsobů, jak investovat. Abyste se vyvarovali zásadním chybám, budou se Vám hodit zkušenosti. Rád nabídnu ty své.

Důchod. Možná si říkáte, že přijde za dlouho. Tím lépe - máte tak dostatek času se na něj finančně připravit. Ne, rozhodně to není brzy. Vaše kroky teď zásadně ovlivní kvalitu vašeho života později.

700mil Kč

zrealizované obchody

200+

spokojených klientů

10 let

zkušeností